مشاوره رایگان     ۰۷۱۳۲۲۶۲۸۲۲ – ۰۹۴۲۶۰۰۱۱۲۱

بسته خودآموز مکالمه انگلیسی حاصل سال ها تجربه ی آموزشی، تحقیق و مطالعه در زمینه ی روش تدریس زبان انگلیسی به فارسی زبانان می باشد.

یک بسته آموزشی بومی و ایرانی دوست

ETPPACK یک بسته آموزشی بومی است، نه بومی سازی شده ی روش های آموزشی خارجی. به عبارت دیگر، این سیستمِ بدیع و نوین، دارای ریشه ی منحصر به فردی است که به لحاظ زیرساخت فکری و شکل ظاهری، هویتی مستقل پیدا کرده.

کتاب و سیستم کامل آموزشی

این شیوه‌ی آموزشی پس از سال‌ها تلاش علمی و اجرای عملی در سطوح مختلف و رده‌های سنی از پیش دبستانی تا دانشگاه در قالب يک سبک واحد و کارآمد تحت عنوان سیستم ETP (سیستم بومیِ آموزش زبان خارجه از طریق زبان فارسی) ارائه شده است.

آسان سازی فراگیری زبان انگلیسی

با بهره گیری از زبان فارسی و بکارگیری تکنیک های خلاقانه و منحصر به فرد خود در جهت ترکیب دانش پیشین زبان آموز برای تولید گفتمان به زبان مقصد، تلاش در ایجاد مهارت ترکیب داشته ها در زبان آموز دارد که عامل مهمی در تسهیل روند یادگیری است.

کاهش بیگانگی با زبان مادری

از آنجایی که استفاده از شباهت های زبان مادری و زبان خارجی به عنوان یکی از رویکردهای سیستم ETP در آموزش زبان مقصد محسوب می شود، تمرکز فکری زبان آموز بر روی گفتار زبان مادری خویش بیشتر می شود و دانش ناخودآگاه زبان مادری او به دانش خودآگاه تبدیل می گردد.

زبان آموزی در زمان کوتاه

سیستم ETP با تاکید بر بهره گیری از زبان فارسی جهت بیان معنی و معادل سازی برای ساختار های زبان خارجه، باعث صرفه جویی در وقت و کاهش استرس در فراگیرنده می شود. این روش بر اساس شباهت های فراوان زبان فارسی با زبان انگلیسی آغاز می گردد و تدریجا به صورت نظام مند به تفاوت ها می پردازد.